ورود به سایت
ثبت مشاور

آموزش تصویری ساخت استرحتگاه حیوانات با پوشاک بلا استفاده قسمت دوم

در تاریخ : 04.02.99
توسط : modiriat
نظرات : 0
بازدیدها : 3129

رشد و نمو : تعین مکانی برای استراحت و آرامش حیوانات خانگی ، از جمله سگ و گربه ، آنها را فرمانبردار تر و برخی از رفتارهای پرخاشگرانه این موجودات دوست داشتنی را کنترل و پیشگیری می کند. با این روش ، سگ و گربه خانگی شما ، مکانی مختص به خود دارد و دیگر روی سایر وسایل و بالشتهای نرم مخصوص به سایرین ، استراحت نمیکند. به خاطر داشته باشید که اغلب حیوانات خانگی ، باهوش هستند و به خوبی اعمال دوستانه و خصمانه انسانها و بخصوص صاحبان خود را درک کرده و واکنش نشان می دهند.

میتوانید این بلشتک ها و به قولی مبلمان راحتی حیوانات خانگی را ، از فروشگاه ها تهیه کنید و یا خودتان به روش هایی که در ادامه توضیح داده شده است ، با استفاده از لباسهای بلا استفاده خود و یا سایر اعضاء خانواده ، اقدام به ساخت این استراحتگاه های نرم و راحت ، برای سگ و گربه و ... خود نمایید.

آموزش ساخت استراحتگاه برای سگ و گربه

 

لوازم مورد نیاز برای سه روش ساخت مبلمان و تشکچه راحتی برای سگ و گربه و ...

 

انواع بلوز ها و پلوور های بلا استفاده با آستین بلند 

 

قیچی ، نخ و سوزن 

 

بالشت های کوچک ، مانند کوسن و الیاف و پشم شیشه 

 

 

آموزش ساخت تشکچه برای سگ و گربه      آموزش تصویری ساخت استراحتگاه برای سگ و گربه

 

 روش ساخت مبلمان و تشکچه راحتی برای سگ و گربه و ...

 

لباس مورد نظر خود را برای ساخت مبلمان و تشکچه راحتی برای سگ و گربه و ... آماده کنید .

 

داخل آستین ها را تا یقه لباس ، از الیاف و یا پشم شیشه پر کنید . می توانید به اندازه ای که آستین ها حجم دارند ، قسمتی از پشت و جلو لباس ، از قسمت بالا و در امتداد دو آستین به سمت یقه ، را با دوخت ، کاملا بدوزید تا از تنه لباس برای ساخت مبلمان و تشکچه راحتی برای سگ و گربه و ... جدا شود .

 

قسمت تنه لباس که اکنون یک مستطیل و یا یک مربع چسبیده به نوار آستین و یقه است را با یک بالشت کوچک که کاملا پر شده از الیاف و ... است ، داخل این مربع یا مستطیل قرار دهید و یا مانند آستین ها ، این قسمت را نیز با الیاف و یا پشم شیشه و ... خوب پر کنید و انتهای قسمت باز پائین لباس را برای ساخت مبلمان و تشکچه راحتی برای سگ و گربه و ... بدوزید .

 

آستین ها را مانند تصاویر ، به دور لباس حلقه کنید و با استفاده از دوخت و یا چسب های پارچه ای مانند لوکو پلاست ، برای ساخت مبلمان و تشکچه راحتی برای سگ و گربه و ... به هم محکم کنید. 

 

نکته 

اگر می خواهید این استراحتگاه ها دوام بیشتری داشته باشند ، قسمت های ثابت را به هم بدوزید.

 

از چسب های پارچه که بصورت نر و ماده در بازار موجود هستند ، برای اتصال قسمت انتهای باز لباس استفاده کنید تا هنگام شستشو ، راحت تر بتوانید محتویات داخل لباس را بیرون آورده و لباس را شسته و مجدد پر کنید تا دیرتر کیفیت خود را از دست داده و بصورت لایه ای سخت درآید.

 

 

آموزش تصویری ساخت استراحتگاه برای سگ و گربه

 

ساخت مبلمان و تشکچه راحتی برای سگ و گربه و ...

 

در این استراحتگاه ساده برای سگ و گربه و ... ، یقه و آستین ها را جدا کرده و خوب درز این قسمتها را بدوزید تا مانند کیسه شود .

 

داخل کیسه استراحتگاه ساده برای سگ و گربه و ... را یک بالشت کوچک نرم قرار دهید . گربه و سگ کوچک شما ، در این استراحتگاه ، هم بازی می کند و هم استراحت خواهد کرد.

 

بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
کد امنیتی : *